Menu
Kommende kampe
April 2021
18.
søndag
09.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (M) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
OB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
18.
søndag
10.00
Dalum IF
-
Herrer
U11
U11 drenge A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
Dalum Stadion
Bane 8
Tarup/Paarup IF
Dalum Stadion
Bane 8
18.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 18/4 • Pulje 2
ALBANI Kerteminde Stadion
Tarup/Paarup IF
ALBANI Kerteminde Stadion
18.
søndag
10.00
Langeskov IF
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M 18/4 • Pulje 2
Langeskov Stadion
Tarup/Paarup IF
Langeskov Stadion
18.
søndag
10.00
MG & BK
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 18/4 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
Tarup/Paarup IF
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
18.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 18/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Skeby GF (2)
Home Tarup Park
18.
søndag
10.45
ØB
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 18/4 • Pulje 2
ALBANI Kerteminde Stadion
Tarup/Paarup IF
ALBANI Kerteminde Stadion
18.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M 18/4 • Pulje 2
Langeskov Stadion
Dalum IF
Langeskov Stadion
18.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 18/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Skeby GF (1)
Home Tarup Park
18.
søndag
11.00
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
Dalum IF
Home Tarup Park
18.
søndag
11.00
Vejle B
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
Tarup/Paarup IF
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
18.
søndag
11.00
Næsby BK (1)
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 18/4 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3A
Tarup/Paarup IF
ALPI Arena Næsby
Bane 3A
18.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 18/4 • Pulje 2
ALBANI Kerteminde Stadion
Kerteminde BK
ALBANI Kerteminde Stadion
18.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M 18/4 • Pulje 2
Langeskov Stadion
Tarup/Paarup IF
Langeskov Stadion
18.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 18/4 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
SSV Højfyn U10 Piger
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
18.
søndag
11.30
Allesø GF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 18/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF
Home Tarup Park
18.
søndag
12.00
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 18/4 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
Næsby BK (2)
ALPI Arena Næsby
Bane 3B
18.
søndag
13.00
NØFF
-
Kvinder
U18
U18 pige Liga 2 (2003-2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Munkebo Idrætscenter
TEAM Odense Q
Munkebo Idrætscenter
18.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Dalum IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
18.
søndag
13.00
Team OdenseQ
-
Kvinder
U18
U18 Piger DM 2020/21 • DM
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
FC Thy Piger - Skyum
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
18.
søndag
13.15
ØB
-
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien/Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 1
ØB.s Anlæg
Odense Q/TPI
ØB.s Anlæg
18.
søndag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U17
U17 drenge (2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
FC Broby
Tarup/P. IF - Kunststofbane
20.
tirsdag
17.00
Krarup Espe Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Tarup/Paarup IF
Espe Hallen (ude)
20.
tirsdag
18.45
B 1909
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
B.1909s anlæg
Opvisningsbane
Tarup-Paarup IF
B.1909s anlæg
Opvisningsbane
21.
onsdag
18.30
Verninge IF
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Verninge Stadion
Tarup/Paarup IF
Verninge Stadion
21.
onsdag
18.30
Varde
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Sydbank Stadion
Tarup/Paarup IF
Sydbank Stadion
21.
onsdag
18.45
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Tarup-Paarup IF
Holluf Pile skole
21.
onsdag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 514
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
Tarup/Paarup IF
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
21.
onsdag
19.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 615
Home Tarup Park
Esbjerg fB
Home Tarup Park
21.
onsdag
19.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Tarup/P. IF - Kunststofbane
FC Skanderborg
Tarup/P. IF - Kunststofbane
21.
onsdag
19.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Tarup/P. IF - Kunststofbane
FC Horsens
Tarup/P. IF - Kunststofbane
22.
torsdag
18.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U16
DBU Fyns Ungdomspokal 2021 - U16 drenge • Pulje 1
Home Tarup Park
Aarslev BK
Home Tarup Park
23.
fredag
18.45
Chang (2)
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.2 - Pulje 1
Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
Tarup-Paarup IF
Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
24.
lørdag
10.00
OB
-
Herrer
U11
U11 drenge A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
OB-Ådalen
Tarup/Paarup IF
OB-Ådalen
24.
lørdag
10.00
MG & BK
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
Tarup/Paarup IF (1)
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
24.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 2
Svanereden
Aarslev BK
Svanereden
24.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U8
U8 piger (2013) 5M 24/4 • Pulje 1
Kværndrup Stadion
Næsby BK
Kværndrup Stadion
24.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 5 (B) (2006) - Forår 2021 • Pulje 2
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Søndersø BK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
24.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Marienlyst
Home Tarup Park
24.
lørdag
10.30
Dalum IF
-
Kvinder
U8
U8 piger (2013) 5M 24/4 • Pulje 1
Kværndrup Stadion
Tarup/Paarup IF
Kværndrup Stadion
24.
lørdag
10.30
Tarup/Paarup IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Otterup B & IK
Home Tarup Park
24.
lørdag
10.30
OB
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (2)
Home Tarup Park
24.
lørdag
10.45
Aarup BK
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
Tarup/Paarup IF (1)
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
24.
lørdag
10.45
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 2
Svanereden
Tarup/Paarup IF (2)
Svanereden
24.
lørdag
11.00
FEH Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Ebberup Hallen (ude)
Tarup/Paarup IF
Ebberup Hallen (ude)
24.
lørdag
11.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 821
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
KoldingQ
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
24.
lørdag
11.00
Dalby GF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 952
Dalby Stadion
Team Odense Q
Dalby Stadion
24.
lørdag
11.00
Marienlyst
-
Kvinder
U8
U8 piger (2013) 5M 24/4 • Pulje 1
Kværndrup Stadion
Tarup/Paarup IF
Kværndrup Stadion
24.
lørdag
11.00
Tarup/Paarup IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Marienlyst
Home Tarup Park
24.
lørdag
11.00
Otterup B & IK
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (2)
Home Tarup Park
24.
lørdag
11.30
Tarup/Paarup IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
Ebberup IF
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
24.
lørdag
11.30
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 24/4 • Pulje 2
Svanereden
FC Odense
Svanereden
24.
lørdag
11.30
OB
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (1)
Home Tarup Park
24.
lørdag
12.00
KoldingQ
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 891
Fynske Bank Arena (kunst)
Kunst Nord
Team Odense Q
Fynske Bank Arena (kunst)
Kunst Nord
24.
lørdag
12.00
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U8
U8 piger (2013) 5M 24/4 • Pulje 1
Kværndrup Stadion
Kværndrup BK
Kværndrup Stadion
24.
lørdag
12.00
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 24/4 • Pulje 2
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (1)
Home Tarup Park
24.
lørdag
12.30
Vinding SF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 514
Vinding Stadion
1
Tarup/Paarup IF
Vinding Stadion
1
24.
lørdag
13.00
Odense Q/TPI
-
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien/Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 1
Marienlystcentret
Vindinge BK
Marienlystcentret
24.
lørdag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Home Tarup Park
Marienlyst
Home Tarup Park
24.
lørdag
13.30
Tved BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Tved Stadion
Tarup/Paarup IF
Tved Stadion
24.
lørdag
14.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 615
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Vejen SF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
25.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Home Tarup Park
EGB
Home Tarup Park
25.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
Home Tarup Park
Marienlyst (1)
Home Tarup Park
25.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 25/4 • Pulje 3
Fjordager IF.s anlæg
Kerteminde BK
Fjordager IF.s anlæg
25.
søndag
10.00
OKS
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 25/4 • Pulje 2
OB-Ådalen
Tarup/Paarup IF
OB-Ådalen
25.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 25/4 • Pulje 5
Vestfalen Stadion
Næsby BK
Vestfalen Stadion
25.
søndag
10.30
MG & BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 965
MG & BK.s anlæg
Team Odense Q
MG & BK.s anlæg
25.
søndag
10.30
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 25/4 • Pulje 1
Home Tarup Park
Næsby BK (1)
Home Tarup Park
25.
søndag
10.45
Fjordager IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 25/4 • Pulje 3
Fjordager IF.s anlæg
Tarup/Paarup IF
Fjordager IF.s anlæg
25.
søndag
10.45
MG & BK
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 25/4 • Pulje 2
OB-Ådalen
Tarup/Paarup IF
OB-Ådalen
25.
søndag
10.45
Sanderum BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 25/4 • Pulje 5
Vestfalen Stadion
Tarup/Paarup IF
Vestfalen Stadion
25.
søndag
11.00
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
Bolbro G & IF
Home Tarup Park
25.
søndag
11.00
Bogense G & IF
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 3 - 11 mands (bane 4 og 5 samlet)
Tarup/Paarup IF
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 3 - 11 mands (bane 4 og 5 samlet)
25.
søndag
11.00
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 25/4 • Pulje 1
Home Tarup Park
Næsby BK (2)
Home Tarup Park
25.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 25/4 • Pulje 3
Fjordager IF.s anlæg
Højby S & G
Fjordager IF.s anlæg
25.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 25/4 • Pulje 2
OB-Ådalen
OB
OB-Ådalen
25.
søndag
11.30
MG & BK (1)
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 25/4 • Pulje 1
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF
Home Tarup Park
25.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 25/4 • Pulje 5
Vestfalen Stadion
B 1909
Vestfalen Stadion
25.
søndag
12.00
Dalum IF
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M C 25/4 • Pulje 1
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF
Home Tarup Park
25.
søndag
12.30
OB (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
OB-Ådalen
Tarup/Paarup IF (1)
OB-Ådalen
25.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Bredballe IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
25.
søndag
13.30
Viborg Q
-
Kvinder
U18
U18 Piger DM 2020/21 • DM
Liseborgcentret
Team OdenseQ
Liseborgcentret
25.
søndag
14.00
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
Marstal/Rise
Home Tarup Park
25.
søndag
15.00
Marienlyst
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (M) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Marienlystcentret
Tarup/Paarup IF
Marienlystcentret
25.
søndag
15.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Silkeborg IF Q
Tarup/P. IF - Kunststofbane
25.
søndag
15.30
Søhus Stige
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Forår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
TPI/Odense Q
Rema 1000 Arena Søhus
26.
mandag
18.30
TEAM Odense Q
-
Kvinder
U18
U18 pige Liga 2 (2003-2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Marienlystcentret
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Marienlystcentret
27.
tirsdag
18.45
Oure Fodbold Akademi
-
Herrer
U17
U17 drenge (2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Oure Idrætsskole
Tarup/Paarup IF
Oure Idrætsskole
28.
onsdag
18.00
Bogense G & IF
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 10 - 8 mands - (bane 8 og 9 samlet)
Tarup/Paarup IF
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 10 - 8 mands - (bane 8 og 9 samlet)
28.
onsdag
18.30
Marienlyst
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Marienlystcentret
Tarup/Paarup IF
Marienlystcentret
30.
fredag
11.00
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
S.f.B.
Home Tarup Park
30.
fredag
11.00
Marienlyst
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 1
Marienlystcentret
Tarup-Paarup IF
Marienlystcentret
30.
fredag
14.00
Rødekro IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Fladhøj Idrætscenter
Team Odense Q
Fladhøj Idrætscenter
Maj 2021
1.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (M) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Aarslev BK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
1.
lørdag
10.30
IF Lyseng
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 514
Lyseng Idrætspark
Tarup/Paarup IF
Lyseng Idrætspark
1.
lørdag
12.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 615
Tarup/P. IF - Kunststofbane
SGI/SSK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
1.
lørdag
12.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 821
Lyseng Idrætspark
Team Odense Q
Lyseng Idrætspark
1.
lørdag
14.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Home Tarup Park
OKS
Home Tarup Park
1.
lørdag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U17
U17 drenge (2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Bogense G & IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
2.
søndag
09.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
Herrested-Ørbæk BK
Home Tarup Park
2.
søndag
09.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Home Tarup Park
Dalum IF (1)
Home Tarup Park
2.
søndag
10.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
U11 drenge A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
Home Tarup Park
Aarslev BK
Home Tarup Park
2.
søndag
11.00
MG & BK
-
Kvinder
U18
U18 pige Liga 2 (2003-2004) - Forår 2021 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
TEAM Odense Q
MG & BK.s anlæg
2.
søndag
11.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Otterup B & IK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
2.
søndag
13.00
Team OdenseQ
-
Kvinder
U18
U18 Piger DM 2020/21 • DM
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
AGF
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2.
søndag
13.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 891
Tarup/P. IF - Kunststofbane
FC Thy Piger
Tarup/P. IF - Kunststofbane
2.
søndag
13.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 965
Marienlystcentret
Ribe BK
Marienlystcentret
2.
søndag
14.00
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Spektrum Odder
Tarup/Paarup IF
Spektrum Odder
2.
søndag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
BBB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
4.
tirsdag
18.15
Strib IF
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 5 (B) (2006) - Forår 2021 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
5.
onsdag
17.30
MG & BK
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
MG & BK.s anlæg
Tarup/Paarup IF (2)
MG & BK.s anlæg
7.
fredag
18.45
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.2 - Pulje 1
Home Tarup Park
Røde Stjerne (1)
Home Tarup Park
8.
lørdag
10.30
Andst U&I
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 965
Andst Stadion
Team Odense Q
Andst Stadion
8.
lørdag
11.00
SSV Højfyn
-
Herrer
U11
U11 drenge A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
Albani Arena Skalbjerg
Tarup/Paarup IF
Albani Arena Skalbjerg
8.
lørdag
12.00
Marienlyst (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
Marienlystcentret
Tarup/Paarup IF (1)
Marienlystcentret
8.
lørdag
12.00
Marienlyst
-
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Marienlystcentret
Tarup/Paarup IF
Marienlystcentret
8.
lørdag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 514
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Aabyhøj IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
8.
lørdag
15.00
Dalum/Næsby
-
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien/Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 1
Dalum Stadion
Odense Q/TPI
Dalum Stadion
8.
lørdag
15.15
Team Odense Q
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 891
Tarup/P. IF - Kunststofbane
AaB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
8.
lørdag
16.00
Horsens fS
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Tarup/Paarup IF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
9.
søndag
10.00
OB (1)
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
OB-Ådalen
Tarup/Paarup IF
OB-Ådalen
9.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Home Tarup Park
SUB Ullerslev
Home Tarup Park
9.
søndag
10.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 952
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Dalby GF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
9.
søndag
11.00
Bogense G & IF
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 2 - 11 mands - kunstgræs (11 og 12 samlet)
Tarup-Paarup IF
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 2 - 11 mands - kunstgræs (11 og 12 samlet)
9.
søndag
11.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (M) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
NØFF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
9.
søndag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Tarup/Paarup IF
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
9.
søndag
11.00
FC Horsens
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Designa Arena
Team Odense Q
Designa Arena
9.
søndag
12.00
Silkeborg IF Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 821
Søholt Idrætsanlæg
Bane 15
Team Odense Q
Søholt Idrætsanlæg
Bane 15
9.
søndag
12.00
Silkeborg IF Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 821
Søholt Idrætsanlæg
Bane 13
Team Odense Q
Søholt Idrætsanlæg
Bane 13
9.
søndag
13.00
Esbjerg fB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 615
Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
Tarup/Paarup IF
Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
9.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 5 (B) (2006) - Forår 2021 • Pulje 2
Tarup/P. IF - Kunststofbane
OKS
Tarup/P. IF - Kunststofbane
9.
søndag
13.15
Søhus Stige
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus
9.
søndag
13.30
Otterup B & IK
-
Herrer
U17
U17 drenge (2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Nordfyns Bank Arena
Tarup/Paarup IF
Nordfyns Bank Arena
9.
søndag
14.00
B.93
-
Kvinder
U18
U18 Piger DM 2020/21 • DM
Kunst, B93
Team OdenseQ
Kunst, B93
9.
søndag
15.00
TPI/Odense Q
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Forår 2021 • Pulje 2
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Skamby BK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
10.
mandag
18.00
Nyborg G & IF
-
Kvinder
U18
U18 pige Liga 2 (2003-2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
TEAM Odense Q
Idrætscenter Nyborg
10.
mandag
18.00
Tranekær/Tullebølle IF
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Tullebølle Stadion
Tarup/Paarup IF
Tullebølle Stadion
11.
tirsdag
17.45
Gislev IF
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Gislev Stadion
Tarup/Paarup IF
Gislev Stadion
13.
torsdag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Home Tarup Park
Viby IF
Home Tarup Park
13.
torsdag
13.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Grenaa IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
13.
torsdag
14.00
Bramming B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 952
Skjern Bank Arena, Bramming
Team Odense Q
Skjern Bank Arena, Bramming
13.
torsdag
14.30
IF Lyseng
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 891
Lyseng Idrætspark
Team Odense Q
Lyseng Idrætspark
13.
torsdag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Tarup/P. IF - Kunststofbane
VSK Aarhus
Tarup/P. IF - Kunststofbane
14.
fredag
18.45
Aarup BK
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.2 - Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Tarup-Paarup IF
Scankab Arena i Aarup
15.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
U11 drenge A (født 2010), forår 2021 Turnering • Pulje 1
Home Tarup Park
MG & BK
Home Tarup Park
15.
lørdag
10.00
Tarup/Paarup IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
Home Tarup Park
S.f.B.
Home Tarup Park
15.
lørdag
11.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
Tarup/P. IF - Kunststofbane
B 1909
Tarup/P. IF - Kunststofbane
15.
lørdag
11.00
B 67
-
Herrer
U15
U15 drenge Liga 5 (B) (2006) - Forår 2021 • Pulje 2
B 67-Parken
Tarup/Paarup IF
B 67-Parken
15.
lørdag
12.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2009), forår 2021 • Pulje 2
Home Tarup Park
MG & BK
Home Tarup Park
15.
lørdag
12.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 821
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
Mejrup GU
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
15.
lørdag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 514
Tarup/P. IF - Kunststofbane
FC Sønderborg
Tarup/P. IF - Kunststofbane
15.
lørdag
14.00
Glamsbjerg IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Forår 2021 • Pulje 2
Glamsbjerg Stadion
TPI/Odense Q
Glamsbjerg Stadion
15.
lørdag
15.00
Tarup-Paarup IF
-
Herrer
Senior
Albaniserien Herrer - 2020/2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
Fjordager IF
Home Tarup Park
16.
søndag
09.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Home Tarup Park
EGB
Home Tarup Park
16.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U17
U17 drenge (2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
OKS
Tarup/P. IF - Kunststofbane
16.
søndag
10.00
Næsby BK
-
Herrer
U10
U10 drenge A (født 2011), forår 2021 Turnering • A1
ALPI Arena Næsby
Tarup/Paarup IF (2)
ALPI Arena Næsby
16.
søndag
11.00
OKS
-
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien/Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 1
OKSON-Park
Odense Q/TPI
OKSON-Park
16.
søndag
11.00
BBB/SB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (M) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Vestfalen Stadion
Kunsten
Tarup/Paarup IF
Vestfalen Stadion
Kunsten
16.
søndag
11.00
Galten FS
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
Jutlander Bank Park
Team Odense Q
Jutlander Bank Park
16.
søndag
12.00
TEAM Odense Q
-
Kvinder
U18
U18 pige Liga 2 (2003-2004) - Forår 2021 • Pulje 1
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
Fortuna Svendborg
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
16.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Tarup/P. IF - Kunststofbane
MG & BK
Tarup/P. IF - Kunststofbane
16.
søndag
13.00
Team Odense Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 965
Marienlystcentret
Christiansfeld IF
Marienlystcentret
16.
søndag
14.00
Ringkøbing
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 3
Green Arena
Tarup/Paarup IF
Green Arena
16.
søndag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Hjerting IF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
16.
søndag
17.30
FC Kolding Nord
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 952
Fynske Bank Arena (kunst)
Team Odense Q
Fynske Bank Arena (kunst)
17.
mandag
18.30
F.C.Fredericia
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 615
Madsby Enge
Tarup/Paarup IF
Madsby Enge

1. holdets næste kampHerre-DS • Pulje 3

Ude mod
Varde
21. apr
Kl. 18.30
Sydbank Stadion
Herre-DS - Pulje 3

Nyt fra DBU Fyn

Sponsorkategori 1

Sponsorkategori 2

Denne hjemmeside bruger cookies Vi bruger cookies til at tilpasse vores indhold og annoncer, til at vise dig funktioner til sociale medier og til at analysere vores trafik. Vi deler også oplysninger om din brug af vores website med vores partnere inden for sociale medier, annonceringspartnere og analysepartnere. Vores partnere kan kombinere disse data med andre oplysninger, du har givet dem, eller som de har indsamlet fra din brug af deres tjenester